wtorek, 21 stycznia 2014

Egzamin na stopnie uczniowskie

Miło nam ogłosić, że już wkrótce, 8 lutego 2014r. odbędzie się egzamin na stopnie uczniowskie.
Ponieważ nasza grupa początkujących wciąż aktywnie się przygotowuje, postanowiliśmy zrobić małą próbę przed egzaminem, by dodatkowo zmotywować naszych młodych karateków i przyzwyczaić ich do tremy

28.01.2014r. (wtorek) na końcu treningu zrobimy krótki sprawdzian umiejętności, na który zapraszamy rodziców. Sprawdzian zaczniemy punktualnie o godzinie 18:20. Obecność rodziców nie jest obowiązkowa, ale umożliwi przyjrzenie się temu czego nauczyły się do tej pory dzieci.

Ponieważ egzaminy są dużym stresem dla dzieci, obecność rodziców (którzy żarliwie kibicują, biją brawa, i niestety czasem rozmawiają) działa na nie dekoncentrująco (i nie tylko na dzieci, dla dorosłych to też wielkie emocje!) Egzamin planujemy przeprowadzić za zamkniętymi drzwiami i udokumentować go zdjęciami i filmami. Jeżeli zależy wam drodzy rodzice na tym by zobaczyć pociechy w akcji na żywo, zapraszamy na treningi, oraz szczególnie na przyszły wtorek, jedynie 10 minut przed zakończeniem treningu.

Prosimy powtarzać z dziećmi podstawowe pojęcia, które dostały na kartkach. Zaangażowanie rodziców zawsze przekłada się na sukces dzieci! W karate najważniejsze jest powtarzanie (jak widać słówek również;) ).

Informacje co do godziny egzaminu i kosztów będą podane wkrótce.